08634225066 / info@bizin.ir

درباره بیزین

درباره ما

به نام خدا

امروزه اینترنت بخشی از زندگی مردم شده و برای تامین نیازهای خود به سراغ اینترنت می روند. مردم نیازهای خود را در اینترنت و در موتور جستجوهای مختلف جستجو می کنند. عده ای به دنبال خرید آنلاین هستند و اکثر افراد به دلیل تمایل به خرید حضوری و مشاهده محصول یا خدمت قبل از خرید به دنبال جایی برای خرید نیازهای خود هستند. سایت «بیزین» توسط رسانه نگاران اتراب با هدف دسترسی آسان تر مردم به نیازهای روزمره خود و همچنین امکان عرضه اینترنتی کسب و کار صاحبان اصناف راه اندازی شده است. بیزین اطلاعات واحدهای صنفی را در ازای مبلغی اندک در سایت خود منتشر می کند تا مردم به راحتی به مطلوب مورد نیاز خود دست پیدا کنند.

بیزین چگونه کار می کند؟

بیزین پس از گرفتن اطلاعات واحد صنفی از متصدی آن شامل نام واحد، نام متصدی، رسته محصول یا خدمت ارائه شده، اطلاعات تماس و… صفحه ای را به این واحد صنفی اختصاص داده که تمام این اطلاعات در آن وارد شده است. این صفحه جایگزین مناسبی برای کسانی است که تمایلی به صرف هزینه و وقت برای سایت شخصی جداگانه ندارند و می خواهند در اینترنت خود را به مشتریان معرفی کنند.

از مزایای حضور در سایت بیزین بازدید بالای سایت، بالا آمدن سایت در نتایج اولیه موتورهای جستجو، هزینه بسیار اندک و خلاقیت آن در ارائه اصناف به مشتری است. همچنین سایت بیزین به اصنافی که در این سایت اطلاعات خود را وارد کرده باشند یک کد و همچنین یک برچسب که آدرس صفحه را به صورت کد QR نمایش داده اختصاص می دهد.

این صفحه تنها یک بخش از خدمات سایت بیزین به صاحبان اصناف است و تبلیغات در صفحه اصلی، تولید کلیپ از مشاغل و اصناف، سیستم خرید با تخفیف و… از دیگر امکانات سایت بیزین در آینده ای نزدیک خواهد بود.

1,029 total views, 1 views today